X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) World Wide (English)World Wide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2006 yılından beri hizmet vermekte olan firmamız bugüne kadar bireysel ve kurumsal müşterilerimiz olmak üzere yüzlerce kişiye / firmaya en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmıştır.

Başlıca hizmetlerimiz web tasarım, e-ticaret sitesi, google adwords, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve web hosting olarak altıya ayrılmaktadır. Harici olarak bilişim teknolojileriyle ilgili tüm alanlarda hizmet sağlamaktayız.

Biz, projeleriniz üzerinde çalışırken profesyonel analizler yaparak, kendimizi sizin yerinize koyarak işlem yapıyoruz. Kendimize o kadar güveniyoruz ki, referanslarımızdan bizimle ilgili geri bildirim almanızdan hiçbir sakınca duymuyoruz.

kuruluş & gelişme aşamalarımız

• 2006 – Freelance Web Tasarım ile ticari hayata giriş yapıldı.
• 2012 – Çakır Bilişim Hizmetleri olarak ilk firma açılışımız gerçekleşti ve hizmet vermeye devam ettik.
• 2015 – Webzagor markamız ile hizmet alanlarımızı genişleterek bilişim alanında geniş kitlelere yönelik hizmet vermeye başladık.
• 2017 – Aselsoft Teknoloji Bilişim ve İnternet Hizmetleri olarak bilişim ve reklam alanında daha geniş kategoriler ile yüzlerce müşterimize profesyonel hizmetler sunmaya başladık.
• 2018 – 10 kişilik profesyonel ekibimizle Aselsoft Teknoloji Bilişim ve İnternet Hizmetleri & Webzagor markamızla müşterilerimize etkili çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Powered by WiseCP
cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top